Renas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renas

„Őrültek voltak mind, de szívükben kiolthatatlan láng lobogott!”
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Legutóbbi témák
» A Végzet fokán
Belial lebuja EmptyKedd Jan. 27, 2009 11:26 pm by Mesélő

» Tárnák, avagy hogyan bosszantsuk a törpöket
Belial lebuja EmptyKedd Jan. 27, 2009 11:24 pm by Mesélő

» A termékenység terasza
Belial lebuja EmptyKedd Jan. 27, 2009 11:20 pm by Mesélő

» Novellák
Belial lebuja EmptySzomb. Aug. 16, 2008 6:49 pm by Belial

» Visszaszámolás 10000-től 1-ig!
Belial lebuja EmptyPént. Aug. 15, 2008 7:32 pm by WhyteAngel

~°мєиü°~
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

 

 Belial lebuja

Go down 
+3
Farao
AnnaMae Dez Rikh
Belial
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Belial
Kocsma tulaj
Belial


Férfi Hozzászólások száma : 77
Age : 35
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyVas. Júl. 13, 2008 2:26 am

Egy régi stílusú hosszanti épület található a város külterében. Közel a város legnagyobb bejáratához, hogy aki a városba beér, egyből észre vegye a fogadót. Kívülről nem látszik más, mint egy alacsony egyszintes, de ugyanakkor nagy területet elfoglaló ház. Csupán a cégtábla jelzi, hogy itt bizony pénzért szállást lehet kapni. A darabka deszkára, ami egy kis kiálló csőre van ráerősítve, csak ennyi van írva. "Belial lebuja"
Sokan fordultak meg a fogadóban, még mielőtt a háború kitört volna. A háború viszont nem tett jót az épületnek. Több szoba is megrongálódott, a külső falak hézagosak lettek néhol. Felújításra eddig még nem került sor, mivel eddig még nem volt telt ház a sérülés óta. Így a tulajdonos, akit Belialnak hívnak, eddig még nem rendelte el a karbantartást. Hű segédje, aki egy pult mögött foglal helyett, a nap legnagyobb részében, a kulcsokat őrzi, és nagyszerű arc memóriája lévén, egy idegennek sem adja oda más kulcsát. Belial nagyon meg van elégedve Melichel, akit bronz bőre miatt, a látogatók gyakran csúfolódás tárgyává választanak. Melich nem szól semmit, csak egyedül Belial tudja titkát, ha valaki nagyon felhúzná, akkor abból nagy galiba lenne. A szoba kulcsának kiadása mellett, ő felügyeli a szobák tisztaságát is, valamint ha megkérik, különböző helyi és távoli országokból szerzett italokkal is foglalkozik, amiket helyben ki is mér. A szobák, kisebb méretűek, mindegyikben egy nagyobbacska dézsa található, és két külön álló ágy amit igény szerint össze lehet tolni. Az ágyakat telesen felújították, a háború után, így igen csak kényelmesek lettek. A szobák közepén egy alacsony és kicsi asztalka áll, mellette, két magas támlájú székkel. A szobához tartozik még egy szekrény is, aminek a ajtajait, már felhasználták tüzelése, egy szűkösebb téli hónapban. A belső falakra, moha, és zúzmó népesült, elzárva a deszkák közti néhol ujjnyi szélességű hézagokat. Ha vihar jön, a szoba külömböző pontjaira lábasokat kell rakni, hogy a becsöpögő esővíz, ne kezdje ki a fa padlót, ami itt ott már felpúposodott. Télre vastag pokrócok vannak előkészítve, a vendégek számára. Ha valaki a dolgát akarja intézni, a fogadó oldalán lévő pottyantóshoz kell kimennie, de a komfor kedvéért, egy fedett szakasz található a kijárat és az árnyékszék bejárata között. A szoba foglalás egyszerően történik, a mindenkori ár kifizetése után a kulcs végleges leadásáig haználhatják az előre lefoglalt szobát. Most jelenleg 8 szoba használható, ha szükség lenne többre, akkor egy alapos felujítást kell véghez vinni.

//Majd még szerkesztem, mert már elég fáradt voltam.//
Vissza az elejére Go down
AnnaMae Dez Rikh
~°воszoяκа°~
AnnaMae Dez Rikh


nő Hozzászólások száma : 136
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptySzer. Júl. 23, 2008 2:03 pm

Kellemesen ébred a puha párnák közt, s egy hosszú nyújtózás után kikászálódik az ágyból.
- Maddy!
Suttogva szólongatja a kígyót, de az csak-csak nem bújik elő, egy bosszankodó grimasz, aztán a szekrényhez lép, hogy belebújjon egyik kedves ruhájába. Világoskék egyberészes szoknya, melynek egyetlen különlegessége az anyaga. Lágy és szellős, de nem áttetsző, s sietve libben ki az ajtón.
Az ajtó a pult mögé nyílik, s majdhogynem összeütközik Melichhel a nagy sietségben.
- Jaj, bocsáss meg! Nem láttad Madmoiselle-t?
A segéd csak az italosszekrény tetejére mutat, ahonnan egy lustán himbálózó vélhetőleg kígyó farok látható.
- Ott jó helyen lesz...
Egy széles vigyor, majd ő is szépen szolgálatba lép, mostanság leginkább pultosként. Nehéz idők ezek, de a csodás mosoly mindent eltakar, s szolgálatra kész méri az italt a pult mögül.
Vissza az elejére Go down
https://renas.hungarianforum.com
Farao
Egyiptom Örök Ura



Férfi Hozzászólások száma : 62
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 17.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptySzer. Júl. 23, 2008 8:44 pm

*Aragorn tért be fáradtan a fogadóba. Nagyon szomjas volt. így útja rögtön a pulthoz vezetett.A pultnál egy gyönyörü pultoslány szolgálta ki az embereket.
A lány látványa őt is felvidította, majd odalépett a pulthoz végigmérte rendesen a szépséget és kissé zavartan megszólalt:*
-őőő. Valami hűsítőt kérnék. és valami erőset is mellé.
és egy szobát is kivennék ha lehetséges.
*majd egy erszényt csapott fel a pultra*


//Sajnos mennem kell. még vár rám egy kis éjszakai vezetés ebben a szar időben.Hát ilyen a jogsisok élete//
Vissza az elejére Go down
AnnaMae Dez Rikh
~°воszoяκа°~
AnnaMae Dez Rikh


nő Hozzászólások száma : 136
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptySzer. Júl. 23, 2008 10:26 pm

- Szép napot az Úrnak!
Arcán széles mosoly virul, s kedvesen nézi a legújabb vendéget, kérdeznie sem kell, az idegen rögtön mondja kívánságait.
- Azonnal adom! A ház specialitása!
Az asztalra pakol egy tűzpiros folyadékkal teli kicsi poharat, nyilván ez lesz a tömény, de Aragorn is megérezheti mihelyst belekóstól. Mintha savba kortyolna, a folyadék úgy égeti végig nyelőcsövét. Furcsa borzongás fut végig a férfi egész testén, majd kellemes, euforikus hangulat veszi úrrá magát rajta, s a korábbi égető érzés is kellemesen hűvös és bizsergető.
- Úgy hívjuk, A Sárkány Csókja, fantasztikus nem? Parancsoljon, remélem szereti a limonádét, én egyszerűen oda vagyok érte! Vagy mást inna? Esetleg egy sört? Helyi érlelésű!
Cserfes hölgyemény, s igaz a limonádés pohár máris koppan a pulton Aragorn előtt, ha sörhöz lenne kedve sem lenne gond, AnnaMae kézséggel cseréli ki.
Vissza az elejére Go down
https://renas.hungarianforum.com
Farao
Egyiptom Örök Ura



Férfi Hozzászólások száma : 62
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 17.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 3:02 pm

-Nagyon köszönöm. Majd akkor egy sör-t lérnék mellé ha nem probléma.
*Majd belekostólt a tűzpiros italba. Már megszokásból egy húzásra itta
a tömény italt, de ez még neki is túl erős volt. Mikor lenyelte az italt egy köhintéssel fedte azt hogy milyen erős is számára az ital.*
-Na ez aztán erős . Ilyet az én otthonomban sehol sem lehet kapni.*Mondta mosolyogva, aztán az épp a pultra kitett sört hajtotta fel, enyhítésként az erős ital maró hatására.*
-Még a sörük is finom. De ez nagyon hasonlít arra sörre amit az én otthonomban kapni a kocsmában.Mivel is tartozom?
Vissza az elejére Go down
AnnaMae Dez Rikh
~°воszoяκа°~
AnnaMae Dez Rikh


nő Hozzászólások száma : 136
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 4:51 pm

- Mint említettem, akár a Sárkány Csókja, nem hiába ez a neve! Valóban erős, de sokan kedvelik, kitisztítja a fejet!- nem kevésbé lelkes, remek ellentéte a pult másik felén szolgálatát teljesítő mogorva Melichnek- Merről jött?
Érdeklődik, szeret alaposan tájékozódni, aztán rátérhetnek az üzleti részre is.
- 3 arany lesz Kedves Uram!
Letörölgeti a pultot és belekortyol a limonádéba, hisz nem kell kárbavesznie, attól, hogy az uraság inkább sört kívánt. Kedves mosoly pihen arcán, aztán hirtelen kapja fel fejét.
- Hjaaj, a szobát majdnem elfelejtettem! Bocsásson meg! Szükség lenne a nevére...
Mondja miközben egy hatalmas könyvet bányász elő valahonnan a pult alól.
Vissza az elejére Go down
https://renas.hungarianforum.com
Farao
Egyiptom Örök Ura



Férfi Hozzászólások száma : 62
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 17.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 6:18 pm

-Három arany rendben.*Elkezd kotorászni az erszényben és kivesz 4aranyat. majd odaadja.*
-Tessék egy kis borravaló.A kedves kiszolgálásért.
*Belehúz még eggyet a sörébe, majd a következő kérdésre is válaszol*
-A Nevem Aragorn Turan. Messziről jöttem délről. Szerintem nem tudja hol van, de Buto városából érkeztem. Csodálatos hely. És Eléggé békés.
*Közben visszagondolt a város utcáira ahol élt hosszú ideig*
Vissza az elejére Go down
AnnaMae Dez Rikh
~°воszoяκа°~
AnnaMae Dez Rikh


nő Hozzászólások száma : 136
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 6:34 pm

- Buto? Hmm... Valami rémlik... Ott mivel kereskednek?
Egyszerre több helyre is képes figyelni, milyen remek. Miközben cirádás betűkkel jegyzi le a nevet, már érdeklődik is tovább. Na igen, ő már csak a kereskedelemről azonosítja be a városokat. Miután végzett a könyv fölé könyökölve figyeli a férfit, miközben beszél, ha befejezte, kicsit megemeli hangját, hogy Meliichhez szóljon.
- Melich! Kérlek hozd ide a hármas kulcsot! - majd visszafordul a vendéghez - Éjszakánként 5 arany lesz, meddig óhajt maradni?
Közben számolás nélkül söpri le a pultról az aranyat, s szokásos kedves mosolya virul arcán.
Vissza az elejére Go down
https://renas.hungarianforum.com
Farao
Egyiptom Örök Ura



Férfi Hozzászólások száma : 62
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 17.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 6:56 pm

*Gyorsan végiggondolja hogy mivel is kereskednek ottohnában, majd válaszol:*
-Hát. Leginkább Rendkívül különleges és ritka fűszerekkel kereskednek, de Buto eléggé nagy város, így sokmindent kapni.*Közben eszébe jut a kardja*
-Jah és rendkívűl jó kardokat és egyéb fegyvereket lehet kapni
*közben Megtapogatta kardjait, hiszen ezek is onnan származnak. Majd azon kezdett gondolkodni hogy meddig is marad.*
-hmmm... Nem is tudom hogy meddig maradok. Valószínüleg hosszabb ideig. Egy eléggé fontos dolgot kellene elintéznem*A Varázslóra és csatlósaira gondolt akik megölték anyját*
-Egyenlőre oda adok 50 aranyat. Aztán ha kell akkor késöbb még fizetek.
Vissza az elejére Go down
AnnaMae Dez Rikh
~°воszoяκа°~
AnnaMae Dez Rikh


nő Hozzászólások száma : 136
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 7:33 pm

- Igen, igen! Emlékszem már! 10 éves voltam, amikor apámmal arra jártunk! Rég volt, de az a csodás város így mély nyomot hagyott bennem... Akkor mesélt apám arról a szörnyű orktámadásról... De egész szépen felvirágzott már azóta...
Még mindig mosolyog, hisz nem sejti, hogy ez a férfinek akár érzékeny pont is lehet ez a csata. De szokásos szeleburdi módján megint kimaradt valami...
- Elnézést, be sem mutatkoztam. AnnaMae Dez Rikh vagyok, ha bármi gondja lenne a szobával nyugodtan keressen meg.
Közben Melich is odacsoszog a kulccsal, AnnaMae szokásos könnyed hangján köszöni meg neki és ismét Aragornra emeli tekintetét.
- A hármas lesz az Ön szobája, parancsoljon a kulcs.
Átnyújtja a kulcsot, majd bekönyveli szépen az összeget. Tompa puffanás, ahogy csukódik a könyv, majd szépen visszacsúsztatják rendeltetési helyére. AnnaMae dolga végeztével, kényelmesen támaszkodik a pulthoz, s várakozón tekint a férfire, ha óhajt még valamit, akkor majd mondja, aztán iszik egy kortyot limonádéjából.
- Esetleg megmutassam merre találja a szobát vagy még ejtőzik kicsit idelent?
Vissza az elejére Go down
https://renas.hungarianforum.com
Farao
Egyiptom Örök Ura



Férfi Hozzászólások száma : 62
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 17.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 8:06 pm

-Hát igen.Az orktámadás. Akkoriban még én is kisfiú voltam.Egy toronyból figyeltem a csatát.*Közben eszébejutott Apja mosolygós és utánna az ahogy látta a távolbol apját a falon harcolni. Emiatt kicsit elkeseredett*
-Sok ember halt meg a városért, és a csata utáni hónapok igen nehezen teltek a városnak, de végülis minden renbejött és a hely most virágzik.
*Megitta a maradék sörét majd esszébe jutott hogy életlen az egyik kardja.*
-Hát nem is tudom. Volna még egy kis dolgom.Van kovács a városban?
*Majd előhúzta az életlen arannyelű hosszú és szép kardot, letette az pultra és az élét tapogatta*
-Sajnos életlen a kard.El kellene mennem a a kovácshoz megélezni. Emellet pár nyilra is szügségem lenne.De Fáradt is vagyok úgyhogy lehet hogy holnapra halasztom a dolgot.Ön szerint ráérek vele?


A hozzászólást Farao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 24, 2008 9:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
AnnaMae Dez Rikh
~°воszoяκа°~
AnnaMae Dez Rikh


nő Hozzászólások száma : 136
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 8:58 pm

- Elnézést, remélem nem sértettem fel régi sebet...
Sajnálkozón nézi a férfi elkomoruló arcát és támogatólag teszi kezét annak kezére. Aztán ha az szemébe néz bátorítólag mosolyodik el, bevetve a már ismerős varázst, s így remélhetőleg Aragornra is átragad valami a lány folytonos jókedvéből. Aztán szóba kerül a kard, s AnnaMae ehhez nem nagyon ért, de ismét lelkesen válaszol a kérdésre némi gondolkozás után.
- Oooo... Hát... Talán a Piactéren kellene körbenéznie, ott majdnem mindenféle mesterség űzője megtalálható... Kovácsműhelnyek is kell lennie, de be kell valljam még sosem volt dolgom ott... Azt pedig Ön tudja mennyire engedi az ideje, ha gondolja hozom az újabb kört.
Vissza az elejére Go down
https://renas.hungarianforum.com
Farao
Egyiptom Örök Ura



Férfi Hozzászólások száma : 62
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 17.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 9:09 pm

-Semmi baj. Nem tudhatta,Hogy mi is történt akkor.
*A hölgy érintése viszonylag gyógyítolag hatott a pillanatnyi fájdalomra.
mahd mikor a piac került szóba a kard kapcsán így válaszolt:*
-Hát azt hiszem akkor ma már nem megyek el. Majd ha pihentem egy nagyot.
*Közben levette a kardját a pultól és visszatette a helyére*
-Megkérhetném hogy mutassa meg hol van a Szobám. Azt hiszem most lepihenek.Fárasztó napjaim voltak és alig aludtam.
Vissza az elejére Go down
AnnaMae Dez Rikh
~°воszoяκа°~
AnnaMae Dez Rikh


nő Hozzászólások száma : 136
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 9:29 pm

- Rendben!
Fürgén libben ki a pult mögül, s mutatja is az utat a lépcsőn fel aztán balra a szobához. Az ajtó nehezen adja meg magát, sokáig bajlódik a kulccsal, mígnem egy rúgással sikerül kinyitni teljesen.
- Nos, a zár kicsit szorul, néha úgy kell berúgni, de amúgy minden tiszta! Nos a két ágy összetolható, ha gondolja- mutat a fal mellett álló két egyszemélyes ágyra- A szekrény aljában talál pokrócot, ha esetleg fázna.
Közben ő teszi a dolgát, előszedi az ágyneműt a szekrény aljából. A fiók kissé nehézkesen adja meg magát, erőlködve görnyed fölé, közben pedig mondja a magáét, ahogy kell.
- Vizet azt az udvaron lévő kútból hozhat és a dézsában tud fürdeni... Ahhj...
Nyög egyet, mikor végre sikerül kirántani a fiókot, előszedi a kispárnát és egy vékonyabb pokrócot, majd az ágyra dobja.
- Nos azt hiszem ennyi lenne, ha kellene még valami én a pultnál leszek...
Nem siet sehova, vár még kicsit, hátha igényli még a vendég, de ha mégsem akkor diszkréten távozik.
Vissza az elejére Go down
https://renas.hungarianforum.com
Farao
Egyiptom Örök Ura



Férfi Hozzászólások száma : 62
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 17.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 9:47 pm

-Azt hiszem innen már megleszek. Most nagyon fáradt vagyok. Majd akkor reggel találkozunk.Mindent köszönök. Ja és ezentúl valamiben segítség kell szoljon bátran. Bármiben segítek.Cipekedni, Ittas vendégeket kidobni.
Akkor jóéjt kívánok.
*Monta ezt már fáradt hangon, majd kengedte a szépséget, és becsukta az ajtót.Gyorsan végiggondolta hogy mit is kell tennie holnap, majd letette kardjait és íját. A törét maga mellé tette a biztonság kedvéért, majd levetette ruháit, befeküdt a meglehetősen puha ágyba és pár perc mulva már mély álomban volt*


//mennem kell. majd holnap //
Vissza az elejére Go down
AnnaMae Dez Rikh
~°воszoяκа°~
AnnaMae Dez Rikh


nő Hozzászólások száma : 136
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 10:33 pm

- Jó pihenést!
Köszön el kedvesen, s pillanatok múlva már a pult mögött könyököl unottan, arra várva, hogy legyen kit kiszolgálni vagy épp a fogadó tulaja bukkanjon elő valahonnan. Egy fél pillantással ellenőrzi, hogy Madmoiselle vajon még mindig a szekrény tetején lustálkodik-e. Mivel ott bújkál, visszatér az unatkozáshoz és a vendégeket kémleli.
Vissza az elejére Go down
https://renas.hungarianforum.com
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyPént. Júl. 25, 2008 1:27 am

Jarrak tenyerére mutatott és megrázta a fejét, majd saját kezeivel írást imitált. Arra akart ezzel célozni, hogy mesélnivalója túl hosszú lenne ahhoz hogy a tenyerébe írkálja. Később szívesen megosztja történetét a férfival, papíron. Lassan a fogadóba értek és a pulthoz léptek ahol egy gyönyörű nő álldogált. Liliana bólintott felé, remélte hogy Jarrak közli majd vele hogy miért nem beszél. Gondolt egyet.
~ Ha annyira szeretnéd hogy a tenyeredbe írkáljak, nem bánom...
Megfogta a férfi kezét és a következőt írta a tenyerébe.
Kaphatnék limonádét?
Majd kedvesen rámosolygott és várta a választ.


A hozzászólást Jeanae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2008 7:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyPént. Júl. 25, 2008 1:42 am

*Jarraknak még jobban tetszett ez a tenyérbe írkálás, mint gondolta.*
- Ohh... Limonádét? Azonnal...
*Megszólította a pult mögött álló hölgyet.*
- Elnézést. A hölgy egy limonádét szeretne. Én egy pohár Sárkány Csókját kérek. Mindíg is meg akartam kóstolni, de a kötelességeim nem engedtek...
*Ekkor a nő teljes arcát látta és felismerte benne a mutatványost, AnnaMae-t.*
- Emlékszem magára. Maga ugye a mutatványos? Merre bóklászik az "apróság"?
*Akaratlanul megfogta Liliana kezét. De nem kapta vissza. Ismét a lányra nézett.*
Vissza az elejére Go down
AnnaMae Dez Rikh
~°воszoяκа°~
AnnaMae Dez Rikh


nő Hozzászólások száma : 136
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyPént. Júl. 25, 2008 11:15 am

Az új vendégek láttán felvirul arca, s ha Jarrak nem is, de AnnaMae rögtön felismeri az urat.
- Áááá kapitány Úr! Üdvözlöm, ismét egy csodás Hölgy! AnnaMae vagyok - kezet nyújt Liliananak, s ha az elfogadja lelkesen rázza meg - Táncos, ha kérhetem, a mutatványos olyan alpári...
A fürge kezek eközben már készítik is a rendelést, a limonádé édesen csorog a pohárba, egy csepp sem vész kárba, s a pohár máris koppan a lány előtt. A pult alól egy vérvörös folyadékkal telt üveg kerül el, s tartalmából máris tölt kicsit egy aprócska pohárba.
- Nem tudja eddig mit hagyott ki... - teszi hozzá mikor Jarrak elé pakolja, aztán rátér az apróságra- Maddy a szekrény tetején húzza a lóbőrt, párdonn kígyóbőrt...
Hanyahul mutat hátra válla felett, s a vendégek megpillanthatják a lustán himbálózó farkincát a szekrény oldalán...
- Szolgálhatok még valamivel? - villan újra a kedves mosoly.
Vissza az elejére Go down
https://renas.hungarianforum.com
Farao
Egyiptom Örök Ura



Férfi Hozzászólások száma : 62
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 17.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyPént. Júl. 25, 2008 11:45 am

*Aragorn ébredezik a szobájában. Hatalmasakat ásítva kezd felöltözni, majd elteszi a kardjait, és az aranytőrjét, majd fölkapja az íját is, és elgadja a szobát. Lassan lépkedve halad a pult felé, de már látja a Pultoslányt aki előző nap olyan kedvesen szolgálta ki. Mivel látja hogy a lány épp mást szolgál ki, méghozzá azt a tisztet aki előző nap tolvajnak nevezte, úgy döntött, hogy megáll egy percre míg kiszolgálja őket és utánna megy oda. Nem mintha félne a katonáktól, de most még nem akar bajba keveredni.*
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyPént. Júl. 25, 2008 1:28 pm

Kezet rázott a hölggyel, közben kedvesen mosolygott rá.
~ AnnaMae hm... milyen szép neve van.
Jarrak ekkor fogta meg a kezét. Liliana meglepődött ugyan, de nem ellenkezett. Ránézett a férfira, tekintetük találkozott. Sokáig nézte a zöld szempárt, míg elkészültek az italok. Nagyot kortyolt a limonádéból és elégedetten bólintott. A szekrény felé nézett, amerre a lány mutatott. Majdnem kiesett a kezéből a pohár amikor meglátta Maddyt.
~ Hiszen ez egy... Ez egy... kígyó!
Soha nem látott még kígyót, de már hallott róluk és ez neki éppen elég volt. A poharat az asztalra csapta, hátrált pár lépést és Jarrak mögé állt. Látta hogy a kígyó nagyon jól érzi magát a szekrény tetején és esze ágába sincs lemászni onnan, mégis remegve figyelte az állatot. Kicsit szégyellte magát hogy ennyire megijedt, zavartan pislogott felváltva a kígyóra, a lányra és a kapitányra.


A hozzászólást Jeanae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2008 7:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyPént. Júl. 25, 2008 1:44 pm

- Táncos, igen. - széélesen elvigyorodott - És a Maddyval előadott táncok se semmik...
*Addig fogta a lány kezét, amíg az fel nem pattant. Felkelt és kezét a lány vállára helyezte.*
- Nyugodj meg Liliana, nem bánt senkit. Nyugodt teremtés.
*Próbálta nyugtatgatni, több-kevesebb sikerrel.*
- Elnézést. Úgy látszik, nem kedveli a kígyókat. - szólt oda AnnaMae-nak és gyorsan lehajtotta tüzes italát.
*Ami nem volt valami jó ötlet. Jarrak arca enyhén pirosabb színt öltött. Olyan érzése lett, mintha valami savat ivott volna. Ezután hűs érzés töltötte meg a torkát.*
- Csodás! - mondta és egyre jobb kedve lett. - Liliana, ha gondolod, kimehetünk... - ajánlotta fel, majd egy mosolyt küldött a pultoslányhoz.
Vissza az elejére Go down
AnnaMae Dez Rikh
~°воszoяκа°~
AnnaMae Dez Rikh


nő Hozzászólások száma : 136
Age : 33
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyPént. Júl. 25, 2008 9:53 pm

- Ó, a kígyóó nem bánt! Madmoiselle egy Úrihölgy, aki szekrények tetején ejtőzik... Hehh...
Halkan kuncog a drága, majd Lilianara kacsint és felkelti a szuszogó állatot. Az lustán kúszik le a szekrényről AnnaMae vállára, jobb karjára csavarodik és kézfejére teszi szögletes fejét. A másik vége a lány tarkóján pihen, s farka bal válláról lóg AnnaMae mellkasa elé. Jobb kezét előretartja Liliananak, hogy közelebbről is megnézhesse kedvencét.
- Nyugodtan megsimogathatja, most amúgy is kába, de alapjában véve is szelíd...
Vissza az elejére Go down
https://renas.hungarianforum.com
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyPént. Júl. 25, 2008 10:20 pm

Jarrak szavai kicsit megnyugtatták, de úgy gondolta mégiscsak jobban érezné magát a fogadón kívül. Megkönnyebbülten bólogatott mikor a kapitány felajánlotta hogy menjenek ki, közben le sem vette a szemét a kígyóról. Amikor a lány is arról győzködte hogy a méretes állat nem bánt, már egészen megnyugodott. És akkor...
~ Most meg mit csinál? Na neee...
Figyelte ahogy a kígyó AnnaMae karjára csavarodik.
~ Megsimogathatom? Micsoda szerencse...
Eleinte úgy gondolta jobb ebből kimaradni, de aztán rájött hogy egy próbát megér, talán ha meg merné érinteni, nem néznék olyan gyávának. Nyelt egy nagyot és közelebb lépett. Lassan előre nyújtotta karját és megsimogatta a kígyó testét. Ahogy ujjai az állat pikkelyes bőréhez értek, kicsit összerezzent, de erőt vett magán és nem kapta el a kezét. Maddy már nem is volt olyan ijesztő. Liliana a lányra mosolygott köszönetképpen a nem mindennapi élményért, majd visszalépett Jarrak mellé és az ajtó felé biccentett, hogy ha fizettek, felőle indulhatnak. Megitta a limonádét és várt. Szeretett volna ismét a friss levegőn lenni, kezdte magát rosszul érezni a kocsmában. Na persze nem a társaság, hanem a levegő miatt. Az italnak, amit Jarrak ivott, már az illatától is kavargott a gyomra.


A hozzászólást Jeanae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2008 7:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 12.

Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja EmptyPént. Júl. 25, 2008 11:27 pm

*Mosolyogva nézte végig Liliana próbálkozását. Utoljára odalépett a pulthoz és odahelyezett pár aranytallért. Ő is biccentett a fejével, majd hártalépett és elindult kifelé a kocsmából.*
- Na, nem is olyan ilyesztő, ugye? - kérdezte Lilianától.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belial lebuja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belial lebuja   Belial lebuja Empty

Vissza az elejére Go down
 
Belial lebuja
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Belial Ahisar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Renas :: Renas :: Palanthas-
Ugrás: