Renas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renas

„Őrültek voltak mind, de szívükben kiolthatatlan láng lobogott!”
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Legutóbbi témák
» A Végzet fokán
La Sanction palota EmptyKedd Jan. 27, 2009 11:26 pm by Mesélő

» Tárnák, avagy hogyan bosszantsuk a törpöket
La Sanction palota EmptyKedd Jan. 27, 2009 11:24 pm by Mesélő

» A termékenység terasza
La Sanction palota EmptyKedd Jan. 27, 2009 11:20 pm by Mesélő

» Novellák
La Sanction palota EmptySzomb. Aug. 16, 2008 6:49 pm by Belial

» Visszaszámolás 10000-től 1-ig!
La Sanction palota EmptyPént. Aug. 15, 2008 7:32 pm by WhyteAngel

~°мєиü°~
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

 

 La Sanction palota

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyHétf. Júl. 14, 2008 7:03 pm

A nap halványan bejut a palota tetején lévő díszes üvegen keresztül. Az egész épület régi, jó állapotban, de egyes helyeken teljesen újnak néz ki és lerí róla a modern technika. Mivel az is volt. Azután újították fel, hogy a háború véget ért. Sűrgősnek találták a dolgot, mivel mégiscsak a királyi család lakhelye volt. A háborúban a sárkányok rombolták le. De most újra ott állt és gyönyörű volt. De a királyi családot kivégezték, ezért most az őrség és a városi kapitányság foglal itt helyet.
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptySzer. Júl. 23, 2008 8:30 pm

Méginkább elsápadt amikor meghallotta hogy kivel áll szemben.
~ Palanthas kapitánya... Na szép, ezt kifogtam.
Amint meghallotta úticéljukat, a mutatott irányba nézett. Kissé megnyugodott, legalább mostmár tudta hogy hova tartanak. Az utolsó mondaton elmosolyodott, egy pillanatra elfelejtette minden gondját.
~ Érdekes beszélgetés lesz...
A palota bejáratához érve biccentett az őröknek, majd elegett tett az utasításnak, és a kapitány mögé vonult. Amint beléptek a gyönyörű épületbe, Liliana szája tátva maradt. Még soha nem járt palotában. A faluban ahol élt ehhez akár egy parányit hasonlító épület sem volt és útja során sem találkozott még ehhez foghatóval. Amint kicsit magához tért becsukta a száját és követte a kapitányt, valószínűleg a szobájáig.


A hozzászólást Jeanae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2008 7:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptySzer. Júl. 23, 2008 11:54 pm

*Az út a szobájáig nem volt olyan kellemes, mivel unalmas, mindennapi kérdésekkel traktálták. Tíz percébe tellett eljutni a Palota másik végében lévő szobához. Az ajtó be volt csukva, mint mindíg. Koccantott rajta párat, majd miután nem érkezett válasz Barthremtől, aki még a háború előtt állt szolgálatába, benyitott a helyiségbe. Visszafogott, de csinos helyiség volt. Tele volt olyan kacatokkal, amiket Jarrak évek alatt gyűjtött össze. Volt néhány szék és két asztal is a helyiségben. Lényegében nem sokat változott a háború óta. Maga mögé nézett, hogy nem szökött-e meg a lány és elmosolyodott, amikor a tátott száját látta. Leült a kedvenc székére.*
- Foglalj helyet! - mondta a lánynak - Tudsz írni?
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 12:36 am

A szobába lépve Liliana először is alaposan körülnézett. Amikor Jarrak hellyel kínálta, tekintetét a férfi felé írányította, majd leült a legközelebbi székre. A kérdésre felvonta a szemöldökét.
~ Úgy nézek én ki mint aki még írni sem tud? Az előbb írtam a nevemet a tenyeredbe.
Bólintott, majd kicsit összehúzta magán a köpenyét. Egyre jobban fázott, szinte vacogtak a fogai. Ismét körülnézett a szobában, tekintete végigsiklott a bútorokon és a felhalmozott kacatokon. Merengéséből korgó gyomra zökkentette ki, hiszen már jó ideje nem evett. Két kezét a hasa elé kapta és zavartan mosolygott. Remélte hogy a kapitány nem hallott semmit.


A hozzászólást Jeanae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2008 7:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 12:49 am

*A lány tekintetét próbálta kifürkészni, de csak fáradtságot látott. Felvidult kicsit azon, hogy tud írni.*
- Gondolom fáradt vagy és éhes is. Szólok Barthremnek, hogy készítse elő a szobádat és hozzon meleg ennivalót. De előbb el kell mondanod mindent, amit tudsz.
*Felkelt a székről és a lányt otthagyta a szobában. Kiment az erkélyre. Füttyentett egyet, majd elégedett arccal bámulta a felé repülő solymot. Firkantott valamit egy cetlire és a madár lábára kötötte. Az állat már repült is, feltehetően Barthremhez. Visszament a szobába és leült újra a székre. Gondosan elővett egy kis tintát, pennát és tekercseket, amire majd írhat a lány. Odarakta elé és elkezdett magyarázni.*
- Le kell írnod mindent, amit kérdezek. Még azt is, amit már tudok. Rendben? - kicsit megjavult a kedve és rákacsintott a lányra. - A neved?
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 1:01 am

Kicsit elámult a hallottakon.
~ A szobámat?... Étel?...
Legszivesebben a férfi nyakába ugrott volna örömében, de türtőztette magát. Arra számított hogy ez lesz élete legpocsékabb éjszakája, de eddig minden úgy alakult mint egy tündérmesében. Figyelte ahogy Jarrak kiment az erkélyre, majd kicsit később visszatért. Liliana felvette az elé pakolt íróeszközt, bólintott és várta a kérdéseket. A kacsintásra elmosolyodott és kissé talán el is pirult. Az első kérdést hallva már hajolt és a papír fölé és ráírta a teljes nevét.
Liliana Laris


A hozzászólást Jeanae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2008 7:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 1:22 am

*Lassan olvasgatta a kacskaringós betűket. A lány elég szépen írt. Nem számított erre. Inkább folytatta a kérdéseket.*
- Hány éves vagy?
*Várt egy kicsit, hogy leírja, majd folytatta.*
- Születési helyed, vagyi város, vagy falu neve, ahol születtél?
*Ismét várt egy pár másodpercet, majd tovább mondta.*
- Foglalkozásod?
*Ezt a kérdést feleslegesnek találta, de az ilyeneken csak mosolyogni tudott.*
- Alá kell írnod és kell egy dátum. Az első sárkány harc utáni 573. év hetedik holdhónap kilencedik napja van. Tehát így írd le.
*Elővett egy másik tekercset és ráírta, hogy kell írni. Kicsit csúnyán írt, de olvashatóan.*
su. 573. 07. 09.
-
Ha befejezted, akkor elmehetsz a szobádba. A harmadik ajtó jobbra. Szerintem eltalálsz odáig és megbízok benned. Az étel a szobában van. És nem hűlt ki. - Egy széles mosollyal nyugtázta a mondatot - Én pedig alszom egy jót. Holnap hosszú napunk lesz!
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 1:24 pm

Liliana a többi kérdésre is gyorsan, pontosan válaszolt.
18 éves vagyok.
Emon faluban születtem.
Amikor a kapitány a foglalkozására kérdezett, a férfira emelte a tekintetét, kissé elhúzta a száját, majd papírra véste a nem túl szép szót:
tolvaj
Ahogyan a kapitány mutatta, leírta a dátumot és aláírta a tekercset.
Liliana Laris
su. 573. 07. 09.
Egy hálás mosolyt küldött Jarrak felé, miközben felállt, fogta a táskáját és elindult az ajtóhoz. Azonban mielőtt kilépett volna, még visszaszaladt az asztalhoz, megragadta a másik tekercset, amin Jarrak a dátumot mutatta meg, és a következőt írta rá:
Sajnálom amit tettem! Éhes voltam és fáradt, nem volt más választásom...
Köszönök mindent!
Ezt pedig visszaadom ...ismét.
A papírt a férfi kezébe adta, megvárta amíg elolvassa. Tudta hogy az valószínűleg nem érti mire céloz az utolsó mondattal. Egy huncut vigyor kíséretében köpenye alá nyúlt és elővette onnan Jarrak erszényét, ismét. Akkor szabadította meg tőle a férfit, amikor a palotában mögötte haladt és a kapitány el volt foglalva az őt bombázó kérdésekkel. Liliana nem akart rosszat, vissza akarta adni az erszényt, ahogy azt most meg is tette. Csupán játszadozott egy picit. Letette az asztalra az arannyal teli szütyőt, majd dolga végeztével a kapitányra kacsintott és elhagyta a szobát.
~ Harmadik ajtó jobbra...
Ismételte a hallottakat és benyitott a számára kijelölt szobába. Egy asztal, két szék, egy szekrény és egy ágy. Ezek voltak a főbb bútorok a helységben. Először is táskáját az ágy mellé tette, eltűntette az asztalon talált ételt, majd immár jóllakottan az ablakhoz lépett és kitekintett az éjszakába. A csillagok fényesen ragyogtak a sötét égbolton. Egy ideig nézte őket, majd nagyot ásított és az ágyhoz sétált. Levetette a csizmáját, köpenyét, a ruháját és bebújt az ágyba. Még mindig nagyon fázott, ezért nyakig betakarózott. Hamarosan elnyomta az álom...


A hozzászólást Jeanae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2008 7:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 10:43 pm

*Kicsit még álmos volt, miután felébredt. Nem tudta, hogy mikor aludhatott el, de bizonyára dolgozott, mivel csak ledobta magát. Öntött magának egy pohár vizet az asztalon lévő kancsból és megitta. Eszébe jutott, hogy fel kéne ébreszteni Lilianát. Elballagott a lány szobájáig és szép ütemesen 4-et koppantott.*
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyCsüt. Júl. 24, 2008 10:54 pm

Liliana régen aludt már ilyen jól. Reggel kopogásra ébredt. Sejtette hogy a kapitány lesz. Kimászott az ágyból, előkotorta a táskájából kedvenc halványkék rövidke ruháját, gyorsan magára kapta, belebújt egy könnyű saruba, majd haját igazgatva az ajtóhoz lépett és kinyitotta. Nem tévedett, tényleg a kapitány állt az ajtóban. Arrébb lépett ha a férfi esetleg be szeretne jönni, közben kérdőn tekintett rá.
~ Na és most, drága uram, hogyan tovább?


A hozzászólást Jeanae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2008 7:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyPént. Júl. 25, 2008 12:25 am

*A lány hamarosan kinyitott az ajtót. Jarrak az arcából próbálta kifürkészni a mondanivalóját.*
- Arra vagy kíváncsi, hogy mi lesz? Maradsz pár napig még biztosan. Hogy mi lesz utána, az majd eldől.
*Ásított még egy nagyot utoljára. Ma is ki kellett mennie kicsit gyakorolni, így nem maradhatott mindíg a lánnyal. De most úgy gondolta, hogy igazán feláldozhat egy kis időt egy ilyen bájos teremtésre.*
- Addigis elmegyünk valahová. A friss levegőre.
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyPént. Júl. 25, 2008 12:50 am

Liliana elgondolkodott rajta hogy vajon mi lesz pár nap múlva, majd gyorsan átnézte a szobáját. Nem volt semmi amit magával akart volna vinni, ezért az ajtóba lépett és kifelé biccentett, jelezve hogy felőle mehetnek. Majd kérdőleg széttárta karjait, aminek az volt a jelentése, hogy szeretné tudni hova mennek. Teljesen nyugodt volt, érezte hogy a férfi nem akarja bántani, nem akar rosszat neki, ezért nem aggódott. Hamar észbe kapott és beállt mögé, gondolta biztosan úgy hagyják el a palotát ahogyan tegnap bejöttek, vagyis Jarrak mögött kell haladnia.


A hozzászólást Jeanae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2008 7:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyPént. Júl. 25, 2008 12:57 am

*Jarrak nem gondolta, hogy ilyen ügyes a lány. Már tudta, hogy azt fogja tőle kérni, hogy mögötte jöjjön. Kifelé menet csevegni próbált.*
- Elmegyünk Belial lebujába. Rég jártam ott. Azután talán a hegyhez. Van kedved sétálni? - kérdezte, majd hátratekintett, választ várva.
*Miközben hátrafelé nézett, látványosan majdnem felbukott egy díszes szőnyeg szélében, de ügyet se vetve rá, tovább ment.*
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyPént. Júl. 25, 2008 1:03 am

Figyelmesen hallgatta a programot. Belial lebujáról eszébe jutott a fogadó, ahova a lopott arannyal be akart surranni. A sétára hevesen bólogatott és elmosolyodott. Szeretett sétálni. Amikor Jarrak megbotlott egy szőnyeg szélében Liliana ösztönösen megfogta a kezét, hogy nehogy elessen, de aztán gyorsan el is engedte amikor felfogta hogy mit csinált. Lehajtotta a fejét, mert érezte ha most ránéz a férfira biztosan elpirul. Közben lassan elértek a palota kapujához.


A hozzászólást Jeanae összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 27, 2008 7:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyPént. Júl. 25, 2008 1:15 am

*Egyre több időt töltött Liliana arcának és testének megismerésében. Többször fordult hátra. Szégyellte magát, mert sejtette, hogy a lány előtt tisztán kirajzolódnak a céljai.*
- Mesélhetsz, ha gondolod. A tényérbeírós módszer tetszett. - mondta, majd elszégyellte magát tapintatlansága miatt. - Tanulhatok rengeteg mindent tőled, és te is tőlem.
*Közben átszelték az utcát és betértek a szerény kocsmába.*
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyVas. Aug. 03, 2008 5:01 pm

*A palota előtt, amikor Liliana megölelte, ő is átkarolta. Régen nem karolt így át senkit. Az utolsó az apja volt, mielőtt harba indult. Megfogta a lány állát és elengedte. Elindult a szobája felé szorosan a lány előtt. Csendes volt az útja, mivel nem zaklatták, nem bombázták ezernyi kérdéssel. Mikor az ajtajához ért, az engedelmesen kinyílt. Belépett rajta és gyorsan lehuppant a székére. Egy másik, ugyanolyan kényelmes szék felé mutatott:*
- Akkor hozattam Barthremmel, mikor aludtál. Gondoltam társaságom lesz. Ezekben a székekben kellemes írni. - mondta, majd kacsintott egyet a lányra.
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyVas. Aug. 03, 2008 6:16 pm

Követte a kapitányt a szoba ajtajáig. Bent ismét körülnézett. Helyet foglalt, majd megigazgatta ruháját, ami kicsit felcsúszott a combján miközben leült. Zavartan mosolygott és várta hogy Jarrak ismét elépakolja a tintát, tekercset, hogy nekiállhasson az írásnak. Azon gondolkodott hogy hol is kezdje a beszámolót. Hogy mit árulhat el magáról és eddigi életéről, és mi az amit talán jobb ha még titokban tart. Közben a férfi szemeit nézte.
~ Gyönyörű szemei vannak...
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyVas. Aug. 03, 2008 10:40 pm

*Végignézett a lány combjain. Ezután felkelt a kényelmes karosszékből és gyengéden megpaskolta Liliana combjait. A tollakért, a papírért és a tintáért nyúlt. Letette őket sorban az asztalra. Úgy huppant le a székre, mintha valami olyan jönne, amit több éve várt.*
- Szerintem elkezdheted. - mondta, majd a szemét fürkészte.
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyVas. Aug. 03, 2008 11:21 pm

Nem számított arra hogy Jarrak megérinti. Hirtelen nem tudta mit tegyen, hogy mosolyogjon-e vagy lekeverjen neki egy pofont. Végül nem csinált semmit, csak fogta a tollat és írni kezdett. Sokáig írt, néha meg-megállt. Amikor végzett, a papírt Jarrak elé tolta. A következő állt rajta:
Mint már írtam, Emonban születtem. Az egy kis falu, elég messze innen. Nem éltünk túl jól. Apám tolvaj volt, tőle tanultam. Egyszer meglopott egy gazdag kereskedőt, aki rájött hogy apám tette. Megígértük hogy mindent visszaadunk, de a férfi türelmetlen volt. Egyik este betört hozzánk a barátaival és megölték a szüleimet. Én nem emlékszem semmire mert beütöttem a fejem és elájultam, de a látvány ami fogadott amikor magamhoz tértem... Borzalmas volt. Akkor 14 éves voltam. Azóta nem beszélek. Anyám nővére nevelt fel. Mikor betöltöttem a 18-at, elhatároztam hogy elhagyom a falut. Meg akarom bosszulni a szüleim halálát, meg akarom keresni a gyilkosaikat, bár egyelőre nem tudok róluk semmit. Se a nevüket, se azt hogy hol keressem őket. De előbb még sokat kell tanulnom. Gyenge vagyok testileg és lelkileg is. Semmilyen fegyverhez nem értek, és túl ijedős vagyok. Keresek valakit aki bátor, erős, ügyes harcost farag belőlem. Ha ez megvan, megkeresem a gyilkosokat és végzek velük! Addig nem nyugszom míg életben vannak! Tudnál nekem segíteni?
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyVas. Aug. 03, 2008 11:56 pm

*Ahogy olvasta a lány szavait kicsit merev képet vágott. az olvasás befejezése után halvány mosoly ült meg az arcán.*
- Hát értem - mondta és az ajkába harapott. - Harcolni megtaníthatlak, (márha itt akarsz maradni). És biztos vagyok benne, hogy beszélni fogsz. Még ezen a héten...
*Lerakta az "irományt" és immáron szabad kezeivel egy üveghez nyúlt. A cimke szerint Jégbor van benne. Ez egy különleges ital. Nem olyan szőlőböl készítik, mint a hagyományos bort. Egy elf-szőlőfajtából készül, ami csak az elfek földjén termeszthető. A másik különleges tulajdonsága, hogy jobban oltja a szomjúságot, mint a víz. És hideg. Borzongatóan hideg ital. Az asztalra előkészített két pohárba öntött belőle és az egyik poharat Liliana elé tolta.*
- Szerintem jól fog esni.
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyHétf. Aug. 04, 2008 12:15 am

A papírra írt egy „köszönöm”-öt. Arra, hogy még a héten beszélni fog, nem reagált semmit. Nem tartotta valószínűnek hogy 4 évnyi hallgatás után ezen a héten Jarraknak sikerül rávennie hogy beszéljen. Annyira elszokott már a beszédtől, hogy nem is hiányzott neki. Jól érezte így magát, nem volt semmi oka rá hogy ismét hallassa a hangját. Figyelte ahogy Jarrak elővesz egy üveg italt. Még soha nem látott ilyent. Felvette a neki szánt poharat és belekortyolt. A bor nagyon hideg volt, de finom. Liliana egy mosollyal jelezte hogy ízlik neki.
~ Ezután a hideg bor után jól esne valami forró...
Mélyen Jarrak szemébe nézett, majd tekintete levándorolt a férfi ajkaira. Közelebb lépett hozzá, és megcsókolta. Mikor ajkaik egymáshoz értek, kicsit megbánta a dolgot, de már nem volt visszaút. Félt hogy mit szól majd a kapitány. A csók után már nem mert a szemébe nézni. Fejét kicsit elfordította és a falat bámulta. Legszivesebben elfutott volna.
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyHétf. Aug. 04, 2008 11:40 am

*Miután Liliana megitta a jégbort megcsókolta Jarrakot. Meglepte, mivel elég régen csókolta meg valaki. Miután a lány ajkai hozzáértek az övéihez, Jarrak folytatta. Átkarolta a lányt és a nyakát kezdte el csókolni. Ezután visszatért a szájához. Ekkor észrevette a lány arckifejezését és félbehagyta, amit csinált.*
- Lili... mi a baj? - kérdezte szomorúan.
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyHétf. Aug. 04, 2008 11:59 am

A kérdésre papíron válaszolt.
„Semmi baj, csak kicsit zavarban vagyok.”
Pár pillanatig még idegesen csavargatta a haját, majd visszalépett Jarrakhoz és újra megcsókolta. Teste szorosan hozzásimult a kapitány testéhez, átkarolta a nyakát. Furán érezte magát. Nem volt túl sok tapasztalata ezen a téren. A faluban ahol élt, volt egy fiú aki tetszett neki, vele néha csókolóztak, de az valahogy nem volt az igazi. A csók után kérdőn pillantott Jarrakra.
~ És most? Hogyan tovább?
Vissza az elejére Go down
WhyteAngel
**Prince of Destiny**
WhyteAngel


Férfi Hozzászólások száma : 134
Age : 30
Registration date : 2008. Jul. 12.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyHétf. Aug. 04, 2008 1:12 pm

*Figyelte a lányt minden mozdulatát. Átfutotta a gyorsan leírt sorait majd a szemét fürkészte. A lány megint megcsókolta. Ismét hirtelen érte. A lány kérdő pillantására elgondolkozott.*
- Fogalmam sincs - mosolyodott el.
*Átkarolta a lányt és újra megcsókolta. A csók közben enyhén hátrafelé tolta a lányt.*
- Van egy ötletem. - mondta és fejét a hatalmas ágy felé fordította.
Vissza az elejére Go down
Jeanae
Epejtujmix
Jeanae


nő Hozzászólások száma : 53
Age : 36
Registration date : 2008. Jul. 16.

La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota EmptyHétf. Aug. 04, 2008 1:32 pm

A férfi érintésétől és a csókoktól libabőrös lett. Az ágy felé nézett, amerre Jarrak a fejét fordította. Sejtette hogy a férfi mire akar ezzel célozni. Liliananak tetszett az ötlet, jól érezte magát Jarrakkal, csak félt. Még nem volt együtt senkivel.
~ A fenébe... egyszer túl kell esni rajta.
Azzal összeszedte a bátorságát, megfogta a férfi kezét, odavezette az ágyhoz, leült a szélére és várt. Várta hogy mit lép, vagy mit szól a kapitány.

//Djágaszág, figyelj oda. Amit gondolok, azt te nem hallod... Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





La Sanction palota Empty
TémanyitásTárgy: Re: La Sanction palota   La Sanction palota Empty

Vissza az elejére Go down
 
La Sanction palota
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Renas :: Renas :: Palanthas-
Ugrás: